Başkan’a – Çek Gönder Mobil App

Emoji Anket
Şubat 13, 2018
Momo App
Mayıs 17, 2017
Güneş Arge olarak hazırlamış olduğumuz BAŞKAN’A adlı belediye çözüm masası mobil uygulamasını Türkiye Geneli Tüm Belediyelerimize ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz.
Bu proje tamamen bir mobil uygulamadır. Bakış açısı olarak amaç; Belediye Başkanımız ve halk arasında  sıcak , samimi ve güvenli bir ilişki sağlamaktır.
Uygulama kurgusu; kullanıcının bulunduğu lokasyona göre otomatik olarak ilgili belediyeye ait mobil uygulama gibi davranır.
Bu mobil uygulama projesi Tüm Türkiye’deki belediyeler ile halk arasında köprü kurmak, belediyeye sorunlarının hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlamak amacı ile; 7’den 70’e herkesin kullanabileceği kolaylıkta kurgulanmaktadır.
Yola çıkış felsefesi; kişinin gördüğü sorunu Başkan’a iletmesi mantığı ile hareket eder. Kullanıcı sorunu bulunduğu lokasyondaki ilgili Belediye Başkan’ına direk ilettiğini düşünürken; yazılım sistemi sorunu ilgili birim sorumlusuna ve sahadaki personele aktarır.
Sistem ilgili belediyenin mail adresine gönderilen iletiyi tüm detayları ile yönlendirir. Aktarılan sorun çözüldüğünde Yönetim Panelinden çözüme ulaştı bilgisi ilgili kullanıcıya aktarılır.
Bu sayede kullanıcı sorunun Başkan’a uygulaması ile Belediye Başkanının halkın yerel yönetim ihtiyaçlarını kolaylıkla sağladığını, birebir ilgilendiğini  ve hızlı çözüm bulduğunun farkına varır.
Detalı bilgi: www.baskana.com